Masaż erotyczny Wrocław

Od stuleci w kulturze kształtowały się różnorodne techniki masowania. Odpowiednie uciskanie poszczególnych partii ciała, dawało masowanemu ulgę, co uważało się również za element leczniczy. Z czasem jednak odkryto, że taki masaż rozpala zmysły i daje odprężenie. Czułe masowanie ma zbawienny wpływ na kondycję fizyczną oraz psychiczną osoby masowanej. Masaż erotyczny jest idealny dla osób bardzo zestresowanych, żyjących w dużym napięciu. Zabiegi te sprawiają wiele przyjemności, bez krępacji i zawstydzenia, aby nasi goście czuli się dobrze i swobodnie.

Mniej wrażliwe okolice można masować z większą intensywnością, co przyniesie ulgę zesztywniałym od stresu partiom ciała, oraz ukoi ból spiętych mięśni. Gładząc delikatnie skórę, przechodząc przez kolejne etapy, krok po kroku, osiągamy zamierzony efekt odprężenia.

 

Masaż erotyczny Wrocław

 

Masaż intymny

Stworzenie odpowiedniej atmosfery wzmaga dodatkowo doznanie rozluźnienia – poprzez miłe, sprzyjające otoczenie, w asyście kojącej, nastrojowej muzyki, przy przygaszonym świetle oraz przyjemnym zapachu wydobywającym się ze świec i kadzidełek.
Zastosowanie dodatkowo olejków, które zawierają substancje eteryczne posiadające specyficzne właściwości relaksująco-odprężające, będzie kluczem do sukcesu, ponieważ oprócz pięknego zapachu, nadają również dłoniom oczekiwanego poślizgu, dzięki czemu ruchy są płynne.

Masaż erotyczny pozwala się rozluźnić i skupić na przyjemnościach zmysłowych, zwiększa wydzielanie hormonów, które wpływają na spotęgowanie doznań, niwelując przy tym negatywne skutki stresu i zmęczenia. Pomaga się odprężyć i zapomnieć o dręczących problemach. Poprawia przy tym krążenie krwi i dotlenia mięśnie.

 

Naszą rolą jest zadbanie aby klient osiągnął 100% satysfakcji z masażu. Profesjonalny masażysta wie jak stopniowo pobudzać ciało, aby odblokować kanały przepływu energii, doprowadzając do odpowiedniego poziomu przyjemności, wyzwalając zmysłowa energię w każdej części ciała, dając uczucie błogości.

 

Masaż erotyczny, to wspaniały sposób na relaksację i odprężenie. Wbrew obiegowym opiniom nie jest to wstęp do czegoś „poważniejszego”, lecz cel sam w sobie: rozpalenie zmysłów, odprężenie, wydzielanie hormonów odpowiedzialnych za dobry nastrój i odprężenie, reklas.
Jacqueline Studio miejscowi się w mieście Wrocław, i jeśli chodzi masaż erotyczny Wrocław jest miejscem dobrze znanym i cieszącym się doskonałą renomą. Wyróżniamy się na tle innych salonów masażu, jako studio z niezwykłym klimatem i profesjonalnymi masażystkami.
Zapraszamy do kontaktu.

 

Masaż Erotyczy Wrocław – zapraszamy

Masaż erotyczny Wrocław

 

Masaż erotyczny Wrocław – doskonały sposób na relaks

Masaż erotyczny Wrocław