Masaż we Wrocławiu

Masaż we Wrocławiu

Masaż relaksacyjny z aromaterapią.

Może być masażem zarówno delikatnym jak i energetycznym. Intensywność masażu dobierana jest do potrzeb oraz upodobań klienta. Masaż wykonywany jest przy użyciu oliwki do ciała. W powietrzu unosi się zapach olejków eterycznych działających kojąco na dolegliwości ciała i umysłu. Przyjemny i odprężający masaż. Przeznaczony dla każdego kto chce się zrelaksować, zniwelować napięcie mięśni, a przy tym zadbać o ciało i chwilę przyjemności dla siebie.

Standardowa sesja trwa 1h.

Hawajskie LOMI LOMI.

Jeżeli szukasz odprężenia, poczucia swobody oraz szczęścia, jest to idealny masaż dla Ciebie! Lomi Lomi jest częścią hawajskiego rytuału służącemu duchowemu oczyszczeniu i przywróceniu równowagi wewnętrznej. To masaż przypominający taniec ku czci siebie samego.
Masaż wykonywany jest przy użyciu dłoni, nadgarstków, przedramion, łokci, barków. Lomi Lomi jest masażem delikatnym i odprężającym, pomagającym pozbyć się napięcia. Wykonywany przy użyciu oliwki do ciała, w tle sensualna muzyka pomagająca wprowadzić pacjenta w stan pełnego odprężenia, blask świec, i cała otoczka która sprawi, że poczujesz się jak w świątyni na obrzędzie ku czci swojego ciała i duszy.

Standardowa sesja trwa 1,5h.
Zalecamy sesje trwające 2h.

Masaże we Wrocławiu
Masaż Wrocław

Polecemy! Orientalny masaż Tantra.

Masaż całego ciała. Zaspakaja potrzebę przyjemności z bliskości i akceptacji. Delikatny i odprężający, momentami energetyczny z mocnym uciskiem. Masaż wykonywany na macie przy użyciu ciepłego olejku. Sensualna atmosfera, blask świec, nastrojowa muzyka, przyjemny półmrok w pomieszczeniu. W atmosferze szacunku, ciepła, akceptacji, wspólnie dążymy do zharmonizowania twojego ciała i duszy, zaspokojenia potrzeb oraz osiągnięcia stanu satysfakcji i pełni szczęścia. Masaż obejmuje całe ciało. Działa terapeutycznie. Harmonizuje naszą cielesność oraz duchowość. Masaż tantryczny to przede wszystkim świadomy dotyk masażystki oraz otwartość na czerpanie z niego przyjemności przez klienta.
Masaż obejmuje całe ciało.

Standardowa sesja trwa 1h.
Zalecamy sesje 1,5h-2h.

Masaż erotyczny

Relaksacyjny masaż całego ciała skupiony na pięknie naturalnego erotyzmu. Masaż obejmuje całe ciało. Wykonywany na macie, z użyciem oliwki do ciała, w romantycznej atmosferze. Połączenie masażu relaksacyjnego z masażem tantrycznym, body to body oraz nuru. Masaż może być delikatniejszy bądź też bardziej intensywny, każdorazowo dobierany pod potrzeby klienta. Idealny dla zestresowanych. Zrelaksuj swoje ciało i umysł, zadbaj o sferę intymną! Niezapomniane doznania dla ciała i ducha!

Standardowa sesja trwa 1h.
Zalecamy sesje trwające 2h.