Tantra Wrocław

Tantra – to rodzaj duchowej drogi, to narzędzie do osiągnięcia pewnego rodzaju kontaktu z innym wymiarem – wymiarem niematerialnym.

Wiele osób zainteresowanych zajęciami Tantry błędnie interpretuje jej cel, myśląc, że służy ona do opanowania pewnych praktyk osiągania przyjemności i orgazmu.

Tantra to pojęcie związane z miłością i czuciem, jej misja to osiągnięcie równowagi i harmonii w swoim ciele.
W obecnych czasach traktujemy swoje ciało jako maszynę do wykonywania czynności, albo wyrażania czegoś. A powinniśmy potraktować je z pełną świadomością jako coś wyjątkowego. Tantra traktuje ciało jako świętość.

Masaż tantryczny wywodzi się ze starożytnych tradycji, ale nic nie stoi na przeszkodzie stosować go współcześnie. Bywa mylony z masażem erotycznym, jednak tu nie ma charakteru seksualnego i nie ma na celu doprowadzenia do szczytowania.
Masażysta masuje i stymuluje całe ciało, w sposób delikatny lub bardziej sensualny, koncentruje się na wykonywanej pracy i koordynuje to z doznaniami i relacjami klienta. Może wspomagać się różnymi pomocami np. ciepłymi olejkami eterycznymi, które służą nie tylko jako element poprawy techniki pracy z ciałem, ale również poprawiają wygląd skóry oraz działają rozluźniająco na obolałe mięśnie.

W naszym gabinecie Jacqueline Studio Wrocław pozwalamy na doznanie przepływu pozytywnej energii przez ciało i potraktowanie je jako łącznik z rzeczywistością.

Zachęcamy do tych doznań na sesjach masażu tantrycznego, gdzie poprzez odpowiednie techniki pozwalamy na regulowanie poziomu energii w naszym ciele.

Nasze chronicznie zablokowane ciało uwalnia się od stresu w rytm odpowiedniego oddechu.
Stosowane przez profesjonalistów metody pracy z dotykiem i oddechem powoduje, że zwalniamy tempo, pozbawiamy się bólu, jak również podczas tych praktyk następuje uleczenie napięć na poziomie ciała.

Tantra Wrocław

Dzięki masowaniu całego ciała z uwzględnieniem miejsc intymnych, ale równocześnie odnosząc się z poszanowaniem granic klienta, doświadczamy całkowitej akceptacji naszego ciała i wyzwolenie energii życiowej, jesteśmy przy tym niesamowicie wdzięczni, a upływ złej energii pozwala na niwelowanie napięć gromadzących się w naszym ciele, rozluźniamy się, pozwalamy na głębszą jedność ze wszechświatem.

Sesje przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.
Proponujemy również masaż tantryczny dla par, który w pełni relaksu buduje zaufanie do siebie nawzajem oraz pogłębia codzienne relacje i bliskość z partnerem, poprawia życie seksualne, jednoczy kobiecą i męska energię.

Do każdego zainteresowanego podchodzimy w sposób subtelny i indywidualny aby osiągnąć pełnię równowagi i zadowolenia.
Poprzez pracę ruchem, dźwiękiem, oddechem i dotykiem nasze zabiegi z zakresu tantra Wrocław mają na celu otworzenie się na sensualne doznania i odczuwanie emocjonalne.

Zabiegi odbywają się w relaksującej atmosferze, przy wykorzystaniu aromatycznych świec, kojącej muzyki i stosownej temperaturze, dzięki którym jesteśmy w stanie osiągnąć dogłębne odprężenie i oczyszczenie duchowe ciała.

Przyjemna aura i brak pośpiechu prowadzi do osiągnięcia pewnego rodzaju błogości, a to niesamowicie przyjemne uczucie sprawia, że spada z nas balast, który doskwiera nam nawet przez dłuższy czas i którego niepotrzebnie pielęgnujemy poprzez nieuświadomione lęki, traumy, wstyd i zranienia. Docierając do wnętrza siebie wyzwalamy bezgraniczną otwartość, pełnię uczuć, otwieramy nasze serca, rozszerzamy naszą świadomość, uwalniamy twórczą siłę.

Polecamy profesjonalne usługi w naszym gabinecie masażu tantrycznego, w którym nauczymy jak czerpać radość życia, zmniejszyć stres, zwiększyć pewność siebie, poprawnie kontrolować emocje, odzyskać moc sprawczą nad swoim życiem oraz zwiększyć miłość i akceptację do swojego ciała.

Tantra Wrocław – zapraszamy na sesje indywidualne lub w parach.

Tantra Wrocław – masaż tantryczny Wrocław