Masaż Lomi Lomi Wrocław

Egzotyczny masaż Lomi Lomi Nui w gabinecie masażu we Wrocławiu

Jeśli czujesz, że klasyczne rytuały już Ci nie wystarczają, zdecyduj się na egzotyczny masaż Lomi Lomi Nui w naszym gabinecie we Wrocławiu. Jest on czymś więcej niż zwykłym zabiegiem relaksacyjnym. Określa się go również jako „dotyk delikatnej (miękkiej) łapy kota”. Podstawą jego skuteczności jest filozofia HUNY, która traktuje człowieka holistycznie. Oznacza to, że ciało i duch tworzą nierozdzielną jedność. Ten hawajski rytuał symbolizuje wejście w nowe życie i początek zmian – zabieg ma charakter zarówno cielesny, jak i duchowy. Nasz gabinet masażu egzotycznego Lomi Lomi Nui we Wrocławiu zatrudnia wyłącznie wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych w jego wykonywaniu specjalistów.

Na czym polega masaż egzotyczny?

Jest głęboką techniką relaksacyjną, która polega przede wszystkim na dotyku całymi dłońmi i przedramionami. Do wykonania masażu egzotycznego używamy ciepłych olejków, które rozprowadzamy ruchem ciągłym i płynnym na skórze ciała poza częściami intymnymi – te są zakryte. Czynnościom Lomi Lomi Nui towarzyszy odpowiednio dobrana muzyka, aby zapewnić efektywność i harmonię zabiegu. Masażysta zajmuje się: plecami, ramionami i nogami, klatką piersiową i brzuchem. Poszczególne części ciała m.in. obejmuje, uciska, muska i kołysze, sprawiając, że czujesz się, jakbyś leżał na fali oceanu. Sesja trwa zwykle 90-120 minut.

Egzotyczny masaż hawajski Lomi Lomi Nui, który we Wrocławiu jest wykonywany w naszym gabinecie, odpręża i rozluźnia, dając pełne ukojenie. Zaspokaja także potrzebę kontaktu fizycznego z drugim człowiekiem, a dodatkowo masujący podczas rytuału zapewnia danej osobie życzliwość, pełną akceptację i wsparcie.

masaż lomi lomi wrocław

Dla kogo jest masaż hawajski?

Jest on doskonałą ucztą dla ducha i ciała zwłaszcza dla osób, które:

  • cierpią na długotrwały stres,

  • są przed życiowymi zmianami,

  • potrzebują sposobu na odprężenie i głęboki relaks,

  • szukają nowych wrażeń.

Wpływ egzotycznego, hawajskiego rytuału w formie masażu Lomi Lomi Nui, który wykonuje się w naszym gabinecie we Wrocławiu, odczujesz na wielu płaszczyznach. Przekonasz się, jak w naturalny i przyjemny sposób możliwe jest uwolnienie napięcia mięśniowego, co przełoży się na poprawę funkcjonowania Twojego organizmu. Ponadto rytuał przeprowadzany w naszym gabinecie może poprawić krążenie krwi i wspomóc oczyszczanie organizmu z toksyn. Zabieg działa odmładzająco, a skóra staje się jędrniejsza i elastyczniejsza.

Egzotyczny masaż Lomi Lomi Nui ma również wpływ na poprawę przemiany materii i lepszą pracę układu trawiennego, a efektem jest przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej.

masaż lomi lomi nui wrocław

Skorzystaj z oferty masażu Lomi Lomi Nui w gabinecie we Wrocławiu!

Biorąc pod uwagę, że hawajski masaż Lomi Lomi Nui oddziałuje na wszystkie sfery ciała: umysłową, duchową i cielesną, warto pozwolić sobie na taką odnowę. Przekonaj się, że w sposób naturalny można obniżyć napięcie mięśni, ścięgien, stawów, gdzie zapisana jest pamięć dawnych przeżyć i uczuć oraz usunąć wewnętrzne blokady. Zdecyduj się na ten oczyszczający, a zarazem energetyzujący, egzotyczny rytuał. Odwiedź nasz gabinet masażu hawajskiego Lomi we Wrocławiu i miej pewność wysokiej jakości świadczonych usług oraz przyjaznej, serdecznej atmosfery w trakcie całego zabiegu.