Masaż Nuru Wrocław

Masaż Nuru to jedna z technik masażu erotycznego, pochodząca z Japonii, polegająca na masażu ciała partnera (lub partnerki) własnym ciałem, najczęściej bez użycia rąk. Masaż może być wykonywany przez jedną lub dwie masażystki na jedną osobę. Masażystka musi odpowiednio przygotować swoje ciało do działania: konieczna jest dokładna depilacja oraz odpowiednie nawilżenie skóry. Najczęściej używa się dużej ilości olejków, lub też specjalnych żelów, dzięki czemu ciało ładnie pachnie, jest miękkie, delikatne i śliskie. Jest to niezbędny element masażu nuru, gdyż sucha skóra uniemożliwia prawidłowe wykonanie zabiegu. Słowo „nuru” oznacza „śliski” lub „gładki” i już samo to tłumaczenie daje nam definicję jak powinna być przygotowane skóra masażystki.

Zanim przejdziemy do opisu samego masażu warto wspomnieć, że masaż nuru to nie jest jedynie sama usługa. To cały rytuał którego przygotowanie na odpowiednim poziomie jest zagwarantowane jedynie przez profesjonalne masażystki. Żeby masaż spełnił swoją rolę i aby osoba korzystająca z usługi była w pełni zadowolona musi zostać spełniony szereg warunków. Przede wszystkim masaż musi odbywać się w przyjaznym, bezpiecznym i przyjemnym miejscu. Klient musi czuć się komfortowo i mieć poczucie że trafił w odpowiednie miejsce do odpowiednich osób. Pomieszczenie musi więc być przygotowane odpowiednio i łączyć ze sobą bezwzględną czystość z przytulną atmosferą. Dobrze gdy pomieszczenie jest urządzone przytulnie, jest wyciszone, zapewnione są odpowiednie zapachy i muzyka. Wszystko to na najwyższym poziomie prosperuje w naszym Jacqueline Studio we Wrocławiu.

Należy podkreślić, że niezwykle istotna jest także sama masażystka, czy też masażystki. I nie chodzi bynajmniej stricte o urodę, czy też odpowiednie przygotowanie ciała – o czym pisaliśmy już wcześniej. Chodzi o charakter osoby masującej, nastawienie do wykonywanej pracy, przychylność ku drugiemu człowiekowi. Tylko masażystka otwarta na nowe, interesujące znajomości, ciekawa świata i innych ludzi, życzliwa i sympatyczna, lubiąca swoją pracę jest w stanie zapewnić doznania na najwyższym poziomie. Oczywiście swoją rolę odgrywa też pewne doświadczenie w usłudze masażu nuru które pozwala na przełamanie lodów i wprowadzenie serdecznej atmosfery. Wszystkie pożądane cechy masażystki wykonującej masaż nuru Wrocław znajdziecie państwo w Jacqueline Studio.

Masaż Nuru – jak przebiega

Masaż nuru odbywa się najczęściej z ograniczonym użyciem rąk osoby masującej. Ogólna zasada jest taka, że masaż nuru to „pocieranie” ciała o ciało. Technik pocierania jest wiele: przykładowo masażystka kładzie się na nagim ciele klienta wykonując delikatne ruchy masujące. Taka technika gwarantuje jednoczesne masowanie dużej powierzchni ciała klienta. Można jednak masować określone partie klienta przy pomocy określonej części ciała masażystki: na przykład klatki piersiowej czy pośladków. Ogólnie w użyciu są najczęściej – oprócz wspomnianych pośladków czy piersi – brzuch, włosy, biodra. Delikatny masaż sutkami jest jedną z najbardziej zmysłowych form masażu nuru. Ważne jest, żeby ruchy masażystki były płynne, a nacisk odpowiedni i dostosowany do danego klienta. Szybkość płynnych ruchów powinna być zmieniane z szybkich na wolne i odwrotnie. Standardowo masaż trwa około godziny, ale jest to kwestia indywidualnych ustaleń. W trakcie masażu nuru, dzięki pocieraniu i użyciu odpowiednich żeli i olejków granica między ciałami osób uczestniczących w masażu zaciera się i skutkuje olbrzymią przyjemnością.

Masaż Nuru Wrocław

Masaż Nuru – korzyści

Wszelkie formy masażu mają zbawienny wpływ na człowieka. Czynników które wpływają na taki stan rzeczy jest bardzo dużo, jednakże podstawową wartością jest potrzeba dotyku drugiego człowieka. Masaże erotyczne zaspokajają tą potrzebę w szczególny sposób, a masaż nuru jest jednym z najbardziej specyficznych i w największym stopniu zaspokajającym pragnienie dotyku. Ponadto masaż erotyczny, jak wskazuje nazwa wprowadza element napięcia i delikatnej przyjemności o podłożu erotycznym. Posiada też wiele innych zalet, a wśród najważniejszych należy wymienić: zwiększenie ukrwienia narządów wewnętrznych i skóry, zwiększenie ruchomości kończyn, wprowadzenie umysłu w stan relaksu, regeneracja układu nerwowego, zwiększenie ruchomości kończyn.

Masaż Nuru Wrocław

Szukając usługi „masaż nuru” w mieście Wrocław zapraszamy serdecznie do naszego Jacqueline Studio. U nas poznasz tajniki masażu nuru z najlepszej strony, doświadczając zabiegu na najwyższym poziomie, spełniającym wszystkie najwyższe wymagania o których pisaliśmy w niniejszym artykule. Masaż Nuru Wrocław Jacqueline Studio Zaprasza.